O nas

Współpracujemy z takimi firmami jak: KUKA, ABB, WIKPOL, ASTOR, NGK, BALTIC WOOD, WINERBERGER, ROBOT PARTNER, ITEM SERVICE, IKEA, TCHIBO I WIELE INNYCH

SZEROKI ZAKRES DZIAŁALNOŚCI I PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Techvitas Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Techvitas, stale rozwijającej się i odnoszącej sukcesy od 1999 roku. Jesteśmy obecni w Polsce, w krajach nadbałtyckich, a także pozostałych krajach Europy wschodniej.

Specjalistyczna wiedza
Specjalistyczna wiedza

Posiadamy wiedzę w projektowaniu aplikacji i doborze narzędzi chwytających.

Wieloletnie doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie rozwiązań transportu podciśnieniowego oraz dobrze komponentów konstrukcyjnych takich jak łańcuchy czy taśmy.

Innowacyjne rozwiązania
Innowacyjne rozwiązania

Oferujemy rozwiązania do manipulacji i przenoszenia nowych, trudnych do realizacji produktów.

Zakres działalności

Zakres działalności

Główny obszar naszej działalności opiera się na dostarczaniu rozwiązań w zakresie automatyzacji dla przemysłu. W Polsce najszerzej rozwinęliśmy zakres kompleksowej obsługi w dziedzinie aplikacji przenoszenia i transportu na bazie specjalistycznych chwytaków podciśnieniowych marki UniGripper.

Nasze atuty

Naszym największym atutem i przewagą nad konkurentami jest ogromna wiedza zarówno w zakresie projektowania, jak i produkcji wysoce innowacyjnych rozwiązań, która jest potwierdzona kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwiązań transportu podciśnieniowego.

Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z producentami maszyn, integratorami robotyki, jak i użytkownikiem końcowym.

Nasze atuty

Reprezentowane marki

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.